Oceane Self Catering, La Digue, Seychellen
Pension in La Digue, Seychellen

Oceane Self Catering

Oceane Self Catering ligt op slechts 5 minuten lopen van het strand van La Passe en beschikt over appartementen met airconditioning in een tropische tuin.

9,3Fantastisch · 311 beoordelingenLa Digue, Seychellen1,6 km van het centrum van La Digue
  • Geschikt voor maximaal 2 personen
  • Gratis parkeergelegenheid
  • WiFi beschikbaar in gehele accommodatie
  • Familiekamers
01 / 08
Oceane Self Catering, La Digue, Seychellen – foto 3

Welkom bij

Oceane Self Catering

Oceane Self Catering ligt op slechts 5 minuten lopen van het strand van La Passe en beschikt over appartementen met airconditioning in een tropische tuin. Het biedt barbecuefaciliteiten, fietsverhuur, en men kan er uitstapjes voor u regelen.

De appartementen hebben een veranda en een zithoek in de openlucht. Ze zijn ook voorzien van een eettafel, een tv, en een kitchenette met magnetron, broodrooster en waterkoker. De badkamer is uitgerust met een föhn.

Bij Oceane Self Catering kan men op verzoek rondleidingen en excursies organiseren. U kunt ook gebruikmaken van roomservice, en er wordt dagelijks schoongemaakt.

De Inter Island Ferry bevindt zich op 5 minuten lopen van het hotel, en de werf La Digue ligt op 3 km van de appartementen. De dichtstbijzijnde luchthaven vindt u op het eiland Praslin.

  • Deze accommodatie ligt in de best beoordeelde zone van La Digue en heeft een uitstekende locatiescore van 9,7
  • Lekker slapen. Deze accommodatie is hoog beoordeeld om zijn comfortabele bedden.
  • Gratis privéparkeren beschikbaar bij de accommodatie
Inchecken
Van 13:30 tot 18:30
Uitchecken
Van 09:00 tot 09:30

Accommodatie

Kamers & suites

Bij Oceane Self Catering kun je kiezen uit 3 kamertypes.

Classic Tweepersoonskamer bij Oceane Self Catering

Classic Tweepersoonskamer

  • 1 extra groot tweepersoonsbed
  • Geschikt voor 2 personen
  • 45 m²
  • Eigen badkamer

Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the fully equipped kitchen. The double room also provides guests with a barbecue. The spacious double room provides air conditioning, a private entrance, a terrace with garden views as well as a private bathroom featuring a bath. The unit offers 1 bed.

  • Bad
  • Douche
  • Badjas
  • Keuken
  • Kluisje
  • Bidet
  • +35 meer
Familiekamer met Kitchenette bij Oceane Self Catering

Familiekamer met Kitchenette

  • 2 tweepersoonsbedden
  • Geschikt voor 2 personen
  • 45 m²
  • Eigen badkamer

Guests can make meals in the kitchen that is equipped with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The spacious family room provides air conditioning, a tea and coffee maker, a terrace with garden views as well as a private bathroom featuring a bath. The unit offers 2 beds.

  • Bad
  • Douche
  • Badjas
  • Keuken
  • Kluisje
  • Bidet
  • +32 meer
Standaard Tweepersoonskamer bij Oceane Self Catering

Standaard Tweepersoonskamer

  • 1 extra groot tweepersoonsbed
  • Geschikt voor 2 personen
  • 45 m²
  • Eigen badkamer

Meals can be prepared in the well-fitted kitchen, which comes with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. This air-conditioned double room includes a flat-screen TV with cable channels, a private bathroom as well as a terrace. The unit offers 1 bed.

  • Bad
  • Douche
  • Badjas
  • Keuken
  • Kluisje
  • Bidet
  • +30 meer

Voorzieningen

Alles wat je nodig hebt

Doordachte voorzieningen voor een comfortabel, zorgeloos verblijf.

  • WiFi beschikbaar in gehele accommodatie
  • Familiekamers
  • Rookvrije kamers
  • Roomservice
  • Voorzieningen voor mensen met een beperking
  • Gratis parkeergelegenheid

Alle faciliteiten

Badkamer

  • Toiletpapier
  • Handdoeken
  • Bidet
  • Bad of douche
  • Eigen badkamer
  • Toilet
  • Badjas
  • Haardroger
  • Bad
  • Douche

Slaapkamer

  • Linnengoed
  • Kledingkast
  • Extra lange bedden (> 2 meter)

Buiten

  • Buitenmeubels
  • Eetgedeelte buiten
  • Barbecuevoorzieningen
  • Terras
  • Tuin

Keuken

  • Eettafel
  • Koffiezetapparaat
  • Broodrooster
  • Kookplaat
  • Oven
  • Keukengerei
  • Elektrische waterkoker
  • Keuken
  • Magnetron
  • Koelkast
  • Kitchenette

Kamerfaciliteiten

  • Wasrek
  • Kledingrek

Activiteiten

  • Snorkelen(Toeslag Nabij de accommodatie)
  • Fietsen
  • Hiking(Toeslag Nabij de accommodatie)
  • Hengelsport(Toeslag Nabij de accommodatie)

Woonruimte

  • Zitgedeelte

Media & Technologie

  • Flatscreen-tv
  • Kabelzenders
  • Telefoon
  • Tv

Eten & Drinken

  • Fruit(Toeslag)
  • Wijn/champagne(Toeslag)
  • Kindermaaltijden(Toeslag)
  • Speciale dieetmenu's (op aanvraag)

Internet

WiFi is beschikbaar in de gehele accommodatie. Aan deze service zijn kosten verbonden.

Parkeerplaats

Privé parkeren is gratis. Je kunt parkeren bij de accommodatie. Reserveren is niet noodzakelijk.

Diensten

  • Dagelijkse schoonmaak
  • Gedeelde lounge/televisieruimte
  • Stomerij(Toeslag)
  • Wasserij(Toeslag)
  • Kinderoppas/-opvang(Toeslag)
  • Roomservice

Diensten receptie

  • Factuur wordt verstrekt

Entertainment en familiediensten

  • Bordspellen/puzzels

Veiligheid

  • Brandblussers
  • Camerabewaking in gemeenschappelijke ruimtes
  • Rookmelder
  • Kluisje

Algemeen

  • Airconditioning
  • Ventilator
  • Familiekamers
  • Strijkfaciliteiten
  • Voorzieningen voor mensen met een beperking
  • Rookvrije kamers

Toegankelijkheid

  • De gehele unit bevindt zich op de begane grond

Wellness

  • Kinderzwembad
  • Strandstoelen

Even helemaal weg

Voel je thuis

Ontspan in alle comfort en ontdek de schoonheid van La Digue.

Beschikbaarheid bekijken

Locatie

Zo vind je ons

Stellen kunnen met name de locatie waarderen — ze gaven een score van 9,8 voor een reis voor twee.

Adres

La Passe, 0000 La Digue, Seychellen

Afstand

1,6 km van La Digue

Inchecken van 13:30 tot 18:30

Uitchecken van 09:00 tot 09:30

In de buurt

Wat is er in de buurt?

  • playing field7,7 km
  • Praslinmuseum8 km
  • Natuurreservaat Vallée de Mai9,7 km

Restaurants & cafés

  • RestaurantMe Mums180 m
  • RestaurantTarosa270 m
  • RestaurantCombava320 m

Stranden in de omgeving

  • Anse La Réunion460 m
  • Anse Severe730 m
  • Anse Patates1,6 km
  • Anse Gaulettes-strand1,8 km
  • Anse Grosse Roche2,9 km

Dichtstbijzijnde luchthavens

  • Luchthaven Praslin14 km
  • Internationale luchthaven van de Seychellen48 km

Kortst geschatte loop- of rijafstanden. Werkelijke afstanden kunnen afwijken.

Goed om te weten

Huisregels

Regels en praktische informatie voor je verblijf bij Oceane Self Catering.

Inchecken

Van 13:30 tot 18:30

Laat de accommodatie van tevoren weten hoe laat je arriveert.

Uitchecken

Van 09:00 tot 09:30

Avondklok

Toegang tot de accommodatie is niet mogelijk tussen 23:00 en 04:00

Kinderen en bedden

Voorwaarden voor kinderen

Kinderen van alle leeftijden zijn welkom.

Voor kinderen van 5 jaar en ouder worden bij deze accommodatie dezelfde kosten als volwassenen gerekend.

Voorwaarden voor kinderbedjes en extra bedden

0 - 2 jaar

Extra bed op verzoek: Gratis

Kinderbedje op verzoek: Gratis

3 - 4 jaar

Extra bed op verzoek: Gratis

5+ jaar

Extra bed op verzoek: € 35 per persoon per nacht

Prijzen voor kinderbedjes en extra bedden zijn niet bij de totaalprijs inbegrepen, en moeten apart betaald worden tijdens je verblijf.

Alle kinderbedjes en extra bedden zijn afhankelijk van beschikbaarheid.

Geen leeftijdsrestrictie

Er is geen minimumleeftijd om in te checken

Huisdieren

Huisdieren zijn niet toegestaan.

Roken

Roken is niet toegestaan

Geaccepteerde betaalmethoden
  • Visa
  • Mastercard
  • Contant
Gesproken talen

Engels en Frans

De kleine lettertjes

  • Laat Oceane Self Catering van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

FAQ

Veelgestelde vragen

Alles wat je wilt weten over een verblijf bij Oceane Self Catering.

Wat voor ontbijt wordt er geserveerd bij Oceane Self Catering?+

Er is geen informatie over het ontbijt bij Oceane Self Catering beschikbaar. Neem hiervoor rechtstreeks contact op met de accommodatie.

Welke kamertypes kan ik boeken bij Oceane Self Catering?+

Kamertypes bij Oceane Self Catering zijn onder meer: Classic Tweepersoonskamer; Familiekamer met Kitchenette; Standaard Tweepersoonskamer.

Hoeveel gasten kunnen er verblijven bij Oceane Self Catering?+

Het grootste kamertype bij Oceane Self Catering biedt plaats aan maximaal 2 gasten.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Oceane Self Catering?+

Inchecken: Van 13:30 tot 18:30. Uitchecken: Van 09:00 tot 09:30.

Is er parkeergelegenheid bij Oceane Self Catering?+

Privé parkeren is gratis. Je kunt parkeren bij de accommodatie. Reserveren is niet noodzakelijk.

Heeft Oceane Self Catering wifi?+

WiFi is beschikbaar in de gehele accommodatie. Aan deze service zijn kosten verbonden.

Zijn huisdieren toegestaan bij Oceane Self Catering?+

Huisdieren zijn niet toegestaan.

Wat kost een verblijf bij Oceane Self Catering?+

De prijzen bij Oceane Self Catering zijn afhankelijk van je reisdata en kamerkeuze. Bekijk het overzicht hierboven voor de actuele tarieven.

Heeft Oceane Self Catering een eigen restaurant?+

Oceane Self Catering vermeldt geen eigen restaurant. In La Digue vind je mogelijk eetgelegenheden in de buurt.

Welke voorzieningen biedt Oceane Self Catering?+

Oceane Self Catering biedt gratis parkeergelegenheid, terras, tuin en kinderzwembad.

Hoe ver ligt Oceane Self Catering van het centrum van La Digue?+

Oceane Self Catering ligt op 1,6 km van La Digue.

Welke talen worden er gesproken bij Oceane Self Catering?+

Het personeel van Oceane Self Catering spreekt Engels en Frans.

Vragen van gasten

Vragen van reizigers

Echte vragen van gasten, beantwoord door Oceane Self Catering.

Vraag: Hallo, is het mogelijk een extra eenpersoonsbed te plaatsen in de standaard tweepersoonskamer? Dank u.

Antwoord: Goedenavond, Bedankt voor uw post, we hebben al een extra bed in de standaard tweepersoonskamer. Nog meer vragen, aarzel niet. Dank je, Marie.

Beantwoord op 26 maart 2021

Vraag: Hoi, we hebben 2 kinderen een baby en een 8-jarige Pasten ze bij ons in je klassieke kamer of in de waan?

Antwoord: Goedemorgen. Bedankt voor uw e-mail. Controleer de gegevens en de prijs op Booking.com. Ik wens je een fijne dag en kijk ernaar uit om van je te horen. Beste groeten, Marie

Beantwoord op 21 januari 2024

Vraag: "Er zullen bouwwerkzaamheden in de buurt plaatsvinden die 6 maanden duren" Hoi. - Hoi. We zijn van plan om de hele oktober 2024 op La Digue te blijven - zullen er dan bouwwerkzaamheden plaatsvinden?

Antwoord: Goedenavond, We hebben geen bouw bij Oceane Self Catering. Ik kijk ernaar uit van je te horen, Met vriendelijke groet, Marie.

Beantwoord op 4 november 2023

Vraag: Heeft de klassieke tweepersoonskamer een keuken? Welke apparaten?

Antwoord: Goedemiddag, Dank u voor uw post, We hebben een kitchenette met kookplaat, oven, magnetron, boiler, broodrooster, koffiezetapparaat ect .. Dank u en wens u een prettige dag. De groeten, Marie.

Beantwoord op 22 april 2024

Vraag: Controleren van de prijs voor lokaal, 2 volwassenen voor slechts 1 nacht

Antwoord: Goedemorgen. Raadpleeg de website van Booking.com over de prijs. Bedankt en een fijne dag. Marie

Beantwoord op 1 februari 2024

Vraag: Hallo. - Hallo. Wij zijn zeer geïnteresseerd in een verblijf in uw faciliteiten, maar hebben een paar vragen: - Heeft u kamers met een volledig uitgeruste keuken (oven, fornuis, enz.) Kunnen we de kamer uitkiezen of geef je ze aan? Dank je. - Dank je.

Antwoord: Goedemiddag, Houd er rekening mee dat de Standaard Kamer en de Classic Kamer een volledig uitgeruste, kleine maar goed uitgeruste kitchenette hebben. We hebben de foto voor elke kamer. Ik kijk ernaar uit om van je te horen. Prettige dag verder. Met vriendelijke groet, Marie.

Beantwoord op 10 januari 2023

Alle 7 vragen bekijken

Vraag: Hallo, is er een barbecue beschikbaar in het familieappartement?

Antwoord: Goedenavond. Bedankt voor uw post. Ja, we hebben een Bbq in het familiekamer appartement. Nog meer vragen, aarzel niet. Dank je, Marie.

Beantwoord op 25 maart 2021

Gastbeoordelingen

Wat onze gasten zeggen

9,3

Gebaseerd op 311 gastbeoordelingen

Personeel
9,6 van de 10
Faciliteiten
9,2 van de 10
Hygiëne
9,5 van de 10
Comfort
9,5 van de 10
Prijs-kwaliteitverhouding
9,1 van de 10
Locatie
9,7 van de 10

“We spent a fonderful few days at La Digue. We had everything we needed. Oceane self catering is located near the town so it is close to all the shops and restaurants. Myrna is a wonderful and helpful host. She assisted us with renting the bikes and she was always smiling and ready for a small chat :) thank you!”

B
BalbinarusekPolen
Gezin · oktober 2026

“Two nights in La Digue - The room had everything needed, a comfortable and big bed, AC, big bathroom and also a well equipped kitchen. Location is perfect to bike around the island and 5min from the ferry. It was great to stay and meet Jennifer, Nanette and Kevin. All very dedicated and helpful during my stay.”

L
LaraZwitserland
Solo reiziger · oktober 2026

“Highly recommended”

R
RobertDuitsland
Stel · september 2026

“We had a lovely stay here. Jennifer was the nicest host I’ve ever had — so warm, welcoming, and helpful. She made us feel at home from the very beginning and was always there if we needed anything. The accommodation was beautiful, clean, and comfortable, and we truly enjoyed our time here. We would definitely stay here again and recommend it!”

F
FlorianDuitsland
Stel · september 2026

“We only stayed for one night, but we were very happy with our stay. Jennifer was incredibly kind, welcoming, and helpful throughout our visit. The room was very clean, spacious, and comfortable. We also really appreciated the convenience of being able to rent bicycles directly from the accommodation, as well as the help with transporting our luggage. Jennifer was also happy to share great tips and recommendations for restaurants and things to do in the area. Even though our stay was short, we felt very well taken care of and would definitely come back anytime. Highly recommended!”

A
AndreDuitsland
Solo reiziger · september 2026

“Everything was great. The host is lovely and very helpful, very good and communicating, friendly. The location is also great! Apartment nice, comfortable, has everything you need for a relaxing stay.”

E
EvaSlovenië
Stel · augustus 2026

“Exceptional stay – top-notch comfort and amazing staff”

D
DhokaleIndia
Solo reiziger · augustus 2026

“Wonderful Guesthouse”

A
AnasFrankrijk
Gezin · juni 2026

Hier begint je reis

Begin aan je verblijf

Ervaar de charme van Oceane Self Catering. Boek tegen de beste prijs en geniet van een onvergetelijk verblijf.

Nu boeken

Beste prijs gegarandeerd